Zábaly: Centrá krásy a zdravia

Počet centier krásy a zdravia: 66

Zábaly

Ammado pôžička

 

Ak si chcete dopriať masáž, bazén alebo saunu a chýbajú vám peniaze, požičajte si od Ammado. Naša pôžička je na čokoľvek a tak si s ňou môžete zaplatiť aj za svoju krásu a relax. Pôžičku si vybavíte jednoducho online cez internet a peniaze obdržíte do 24 hodín. Najviac vám predsa musí záležať na seba. S našou pôžičkou doprajete sebe oddych a krásu.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Health&Beauty

 

Klinika Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov. Moderná klinika estetickej medicíny a redukcie váhy ponúka ženám aj mužom prostredníctvom centra krásy a zdravia Health&Beauty neinvazívne a invazívne ošetrenia tváre pomocou účinných metód pre omladenie pleti a špeciálne anti-agingové procedúry, ktoré dokážu nielen spomaliť, ale aj čiastočne odstrániť známky starnutia. V Health&Beauty nájdete odbornú starostlivosť o Vaše telo vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

V Health&Beauty nájdete odbornú starostlivosť o Vaše telo. Vysokoúčinné ošetrenia, ktoré kombinujú nenahraditeľný prehrievací liečebný účinok antireumatických, anticelulitídnych, formujúcich a detoxikačných zábalov spolu s overeným účinkom špeciálnych prístrojových vákuových masáží, Vám napomôžu vyformovať Vašu postavu, spevniť ochabnuté telesné partie, prečistiť organizmus od toxínov, zoštíhliť problematické partie, odstrániť celulitídu a prekrviť pokožku a navrátiť jej elasticitu. ...

Služby

aromaterapeutický zábal, škoricový zábal, zábal z morských rias

Kraj na Slovensku: Bratislavský kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Relax štúdio Lugema

 

RELAX ŠTÚDIO LUGEMA Vás pozýva do svojich priestorov, kde Vám v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére ponúka relax pre Vaše telo aj dušu. Stav našej duše úzko súvisí so stavom tela a naopak. Psychické napätie vyvoláva často neprirodzené napätie svalov, čo sa môže prejaviť na ďalších častiach tela. Niekedy si vzájomnú súvislosť medzi psychickým stavom a telesnými problémami vôbec neuvedomujeme, Jedna časť nášho tela odpovedá na druhú. To sa môže prejaviť boľavým chrbátom, stuhnutými... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

RAŠELINOVÉ ZÁBALY- používali už od pradávna v liečebných kúpeľoch.Jedným z hlavných liečebných účinkov rašeliny je tepelný, ktorý dosiahneme jej zohriatím. Rašelina drží dlho teplo a preto je vhodná ako tepelná terapia. Indikácie: - chronické reumatické choroby - artrózy svalové ochorenia - bolestivé vertebrogénne syndrómy - gynekologické ochorenia - pod dohľadom odborníka Kontraindikácie: - ťažké ochorenia nervového systému - akútne zápaly močových ciest - tehotenstvo - ...

Služby

rašelinový zábal, aromaterapeutický zábal, škoricový zábal

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Kaderníctvo Kaderníctvo, Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Body Mottion Žilina

 

Cvičenie pre tehotné v Žiline Tehotenstvo je obdobie, kedy by si ženy mali dávať obzvlášť pozor. No nie je to choroba, aby sa žena prestala úplne hýbať. S rastúcim bruškom vzniká zväčšená záťaž na chrbticu, kĺby, veľakrát sa stáva, že začnú opúchať nohy, ruky, zníži sa vitalita, nastúpi únava. Odporúčame ženám, aby sa určite neprestali hýbať, neostali sedieť doma, ale začali si toto nádherné obdobie užívať aj po telesnej stránke. Cvičenie pre tehotné začína pomalými cvikmi na precvičenie... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Žilinský kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

JASMIN-masaze,energoterapia

 

V príjemnom prostredí plnom pozitívnej energie a osobného prístupu,nadobudnete pocit pohody,pokoja a relaxacie,uvolnite napätie a stres,načerpate novú silu a chuť do života.Ponúkame maserske a terapeuticke služby:sviečkovanie,bankovanie,čistenie a harmonizácia aury,liečba kryštalmi a energiou REIKI,odstranenie negat.energie(porobenia), Irisdiagnostika...a to na profesionálnej úrovni.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Košický kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
...

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy

 • 27. januára 2022 08:28:00
  Imunita vůči covidu? Někteří ji mají i bez předchozího setkání s nemocí
  Všichni kolem nich jsou nakažení, ale jejich test přesto zůstává negativní. V prestižním časopisu Nature vyšla studie, která vysvětluje, jak je možné, že mají někteří lidé imunitu vůči covidu-19 i ve chvíli, kdy se s tímto virem nikdy předtím nesetkali.
 • 27. januára 2022 05:30:00
  Horší než AIDS. Třetím nejčastějším důvodem úmrtí je rezistence na antibiotika
  Na rozdíl od srdečních onemocnění či mrtvic, které zabijí každoročně nejvíce lidí na světě, se o ní moc nemluví. Pro lidstvo ale představuje stále větší hrozbu. Rezistence bakterií na antibiotika se podle britských vědců řadí na třetí příčku seznamu nejčastějších důvodů úmrtí. Každodenně kvůli ní zemře tři a půl tisíce lidí.
 • 27. januára 2022 05:30:00
  V terénu s Horskou službou: Až 35 úrazů denně, rozhoduje fyzička i rychlá reakce
  Je středa 29. prosince, všední den mezi Vánocemi a Silvestrem. Krokem projíždím Špindlerovým Mlýnem. Jednak proto, že co chvíli se před autem jako kuželka kolébá člověk v kombinéze a přezkáčích, jednak proto, že hledám sídlo Horské služby. Navigace konečně hlásí: „Váš cíl je vlevo.“ Cíl je tedy vlevo a vpravo je mlha, v níž se dnes ztrácejí nejen zdejší sjezdovky. A kousek odsud je hora Stoh a chalupa, kde se točil film Jak vytrhnout velrybě stoličku.
 • 27. januára 2022 05:00:25
  Má užívání konopí v těhotenství vliv na zdraví potomků? 
  Užívání konopí je stále rozšířenější, a to i během mimořádně citlivého vývojového období, jakým je těhotenství. Trojice studií amerických vědců se snaží do nejasné situace vnést trochu světla. První příspěvek byl uveřejněn časopisem Journal of Autism and Developmental Disorders. Autoři se zabývají otázkou, zda má užívání konopí během těhotenství dopad na vývoj nervové soustavy potomků. Srovnávali děti narozené v letech 2003 až 2011 s poruchou autistického spektra a děti s opožděným vývojem se zdravou kontrolní skupinou. Autismus a konopí? Zjistili, že užívání konopí v období těhotenství nebo těsně před ním nebylo po zohlednění vzdělání matek a užívání tabáku a alkoholu v období těhotenství spojeno s poruchou autistického spektra. Vzhledem k potenciálním rizikům, jež byly identifikovány v experimentech na zvířecích modelech, jsou však podle slov autorů zapotřebí další studie na mladších generacích. U nich se užívání a vnímání konopí mohlo změnit. Druhý článek byl publikován v prestižním americkém časopise PNAS. Autoři na základě analýzy vzorků placenty a vlasů dětí zjistili, že užívání konopí u matek je spojeno se zvýšenou hladinou hormonu kortizolu. Přínosy a rizika užívání konopí na perinatální zdraví v dlouhodobém horizontu musí lépe posoudit budoucí výzkumy. Dále pak úzkostí, agresivitou a hyperaktivitou u malých dětí. To odpovídalo rozsáhlému snížení exprese genů souvisejících s imunitou v placentě, které korelovalo s úzkostí a hyperaktivitou. K prozkoumání účinků konopí na funkce imunitního systému během těhotenství jako potenciálního regulačního mechanismu formujícího neurobehaviorální ... The post Má užívání konopí v těhotenství vliv na zdraví potomků?  appeared first on Magazín Konopí.
 • 27. januára 2022 00:00:00
  Novorodenec a covid-19: závažné príznaky, kedy volať 112
  Aké príznaky covid-19 sa objavujú u najmenších detí? Červená znamená ihneď volať 112, oranžová znamená kontaktovať pediatra, zelená by sa mala dať zvládnuť bez akútneho zásahu lekára.