Zábaly - Prešovský kraj: Centrá krásy a zdravia

Zábaly

Počet centier krásy a zdravia: 5

Kozmeticky salon Michaela

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Kozmetický salón Michaela je tu pre všetkých ktorý si prajú vyzerať pekne a mladistvo v každom veku. Ponúkame služby ako je kozmetika a kaderníctvo. Záujem o zdravie a krásu celého tela je dnes podmienkou úspechu v zamestnaní a života vôbec.Do salónu sa snažíme prinášať nové a kvalitné metódy originálnych postupov kombinované s dermatologickými postupy,ktoré sú založené na vedeckých poznatkoch .Našou prvoradou snahou je posúvať salón na vyššiu úroveň a k tomu patrí aj výber kozmetiky ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Prešovský kraj
Ponúkané služby: Kaderníctvo Kaderníctvo, Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Manikúra Manikúra, Solárium Solárium, Zábaly Zábaly, Kozmetika Kozmetika
Hodnotenia a komentáre: 4 komentáre

Salón Henrieta

Hodnotenie: 6/10Hodnotenie: 6/10

Masáže, pedikúra, manikúra, bankovanie... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Prešovský kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Manikúra Manikúra, Manikúra Manikúra, Pedikúra Pedikúra, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Saón Nefrit

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Chcete sa nechať skrášliť, oddýchnuť si v príjemnom prostredí, užiť si chvíľu keď sa starajú o Vás? Tak navštívte Salón Nefrit, ktorý poskytuje služby ako: Líčenie, Manikúra, Japonská manikúra, Gélové nechtý, Parafínové a bahenné zábaly, Pedikúra, Reflexná masáž chodidiel, Špony na zarastajúce nechty, Depilácia...... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Prešovský kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Manikúra Manikúra, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

NECHTOVE STUDIO SALON ZUZANA

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

V novozrekonštruovanom salóne Zuzana na Hlavnej 87 v Prešove ponúkam úpravu nechtov gélom,ozdobné lakovanie,bežné lakovanie,zdobenie glitrami a rôznymi ozdobami,masáže rúk,parafínové zábaly na ruky,hrejivé zábaly na ruky a iné služby. Objednať sa môžte osobne alebo na m.č. 0915 659 859. od februára do aprila- GELOVÉ NECHTY ZA AKCIOVÚ CENU. Tešim sa na Vás v príjemnom prostredí SALONU ZUZANA... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Pedikúra SALON ZUZANA

 

PEDIKÚRA hlavná 87 Prešov PONÚKAM:klasické ošetrenie,wellnes pedikúru,peelingy,parafínové zábaly,masky na nohy a ruky,masáže po kolená a kotníky,hrejivé zábaly na ruky a nohy,úpravu nechtov gélom,rôzne lakovania a zdobenia a iné služby.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Prešovský kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Manikúra Manikúra, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy