Zábaly - Nitriansky kraj: Centrá krásy a zdravia

Zábaly

Počet centier krásy a zdravia: 10

Relax štúdio Lugema

 

RELAX ŠTÚDIO LUGEMA Vás pozýva do svojich priestorov, kde Vám v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére ponúka relax pre Vaše telo aj dušu. Stav našej duše úzko súvisí so stavom tela a naopak. Psychické napätie vyvoláva často neprirodzené napätie svalov, čo sa môže prejaviť na ďalších častiach tela. Niekedy si vzájomnú súvislosť medzi psychickým stavom a telesnými problémami vôbec neuvedomujeme, Jedna časť nášho tela odpovedá na druhú. To sa môže prejaviť boľavým chrbátom, stuhnutými... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

RAŠELINOVÉ ZÁBALY- používali už od pradávna v liečebných kúpeľoch.Jedným z hlavných liečebných účinkov rašeliny je tepelný, ktorý dosiahneme jej zohriatím. Rašelina drží dlho teplo a preto je vhodná ako tepelná terapia. Indikácie: - chronické reumatické choroby - artrózy svalové ochorenia - bolestivé vertebrogénne syndrómy - gynekologické ochorenia - pod dohľadom odborníka Kontraindikácie: - ťažké ochorenia nervového systému - akútne zápaly močových ciest - tehotenstvo - ...

Služby

rašelinový zábal, aromaterapeutický zábal, škoricový zábal

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Kaderníctvo Kaderníctvo, Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

bien-être

 

Po čom ženy túžia... Všetky ženy chcú byť krásne a cítiť sa dobre. Dávame Vám moc naplniť Vaše očakávania ľahko a jednoducho... Splňte si Vašu predstavu o dokonalej postave a pritom sa nechajte unášať relaxom a pohodou ...... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

Zábaly sú zamerané na zoštíhlenie a celulitídu, ponúkame ošetrenie formou procedúr, kde každá obsahuje iný zábal a to v závislosti od diagnostiky stupňa celulitídy či tukových vankúšikov. V našej ponuke nájdete aj relaxačné zábaly ktoré sú hlavne bojom proti stresovému vypätiu a únave. ...

Služby

bahenný zábal, zábal z morských rias

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly, Masáže Masáže
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

JASMIN

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

ponúkam masáže:Klasickú,Havajskú,Medovú,Reflexnú masáž chodidiel,Indickú masáž hlavy,Bankovanie,Lymfodrenáž,Horúce lávové kamene. Špeciálne:na výživu platničiek,prenatálnu masáž chodidiel... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

Wellnes zábaly:čokoládový,brusnicový,na výživu platničiek,cryo zábal na dekolt a poprsie. ...

Služby

bahenný zábal, škoricový zábal, zábal z morských rias

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Masáže Nitra KJ Eternity massage studio

 

www.masazenitra.com Masážne študio v centre mesta Nitry ponúka masáže Klasické-športové-relaxačné Aromaterapia,Homeopatia,Ajurvéda,Detoxikácia,Bankovanie,Moxovanie,Reflexná terapia,Terapia svetlom,Čokoládová masáž,Medová masáž,Anticeluitídna masáž. Masážne oleje,tinktúry,prírodná kozmetika,wellness.0905218514... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Kozmetický salón Zuzka

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Kozmetický salón Zuzka ponúka: dermatokozmetika, Radiofrekvencia, radiofrekvenčné ošetrenie, 3D fotoomladenie, fotoepilácia, fotorejuvenizácia, odstranovanie cievok, pigmentové flaky, Ošetrenie pleti, Prístrojová radiofrekvencia, ošetrenie tela a tváre, tripollar, IPL, fotoomladenie, fotorejuvenizácia , fotoepilácia, ošetrenie pleti, masáže tváre , Bylinné kúry, Líčenie, Bieliace kúry Glykopeel, Starostlivosť o ruky, Ošetrenie ultrazvukom, lepenie mihalníc, tetovanie obočia. ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Nitriansky kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy