Solárium: Centrá krásy a zdravia

Počet centier krásy a zdravia: 45

Solárium

Ammado pôžička

 

Ak si chcete dopriať masáž, bazén alebo saunu a chýbajú vám peniaze, požičajte si od Ammado. Naša pôžička je na čokoľvek a tak si s ňou môžete zaplatiť aj za svoju krásu a relax. Pôžičku si vybavíte jednoducho online cez internet a peniaze obdržíte do 24 hodín. Najviac vám predsa musí záležať na seba. S našou pôžičkou doprajete sebe oddych a krásu.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Solárium

Aj mamičky na materskej si môžu požičať ...

BEAUTY CLINIK

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

BEAUTY CLINIK

Sme spoločnosť ktorá sa zaoberá profesionálnou kozmetikou a poradenstvom v Martine.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Solárium

Ponúkame Solárium pre krásne opálenie bez problémov... Solárne štúdio Martin pasáž- centrum - kvalitné opálenie a solárna kozmetika širokého výberu Krásna, snedá, opálená pokožka počas celého roka - nezávisle od toho, či je práve letná sezóna, alebo nie. Využite aj Vy naše služby a na vlastnej koži vyskúšajte vynikajúci vzhľad dlhotrvajúceho opálenia. Poskytujeme rýchle a pekné opálenie pokožky v novom solárium špičkovej značky Q-med s trubicami podľa najnovšej normy 0,3W/m2. Vďaka norme ...

Služby

horizontálne solárium, nástrekové opaľovanie

Kraj na Slovensku: Žilinský kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Solárium Solárium
Hodnotenia a komentáre: 2 komentáre

Kolagénové a solárne štúdio XtraDark

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Získajte najhlbšie tmavé opálenie vďaka najlepším XtraDark trubiciam na trhu a popredným značkám solárií Cadillac NC + UWE. Certifikované stroje s novou bezpečnostnou normou sú zárukou želaného efektu a zdravotne nezávadného prístupu. Vyskúšajte vertikálne stroje s vibrotrainerom a nechajte sa rozmaznávať v servisovaných, hygienicky čistých strojoch. Kolagénové a solárne štúdio XtraDark nezabúda na ochranu pred nežiadúcimi účinkami solária. Za výborné ceny si budete môcť vybrať zo širokého... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Banskobystrický kraj
Ponúkané služby: Solárium Solárium
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

SOLÁRIUM x-clusive

 

SOLÁRIUM x-clusive

Solárium x-clusive vám ponúka opaľovanie v exkluzívnom TURBO soláriu. Ak by ste museli počkať pár minút na svoju opaľovaciu procedúru, môžete využiť našu MINI KAVIAREŇ. Pre tých, ktorý chcú byť opálený hneď, ponúkame aplikáciu SPREJOVÉHO OPÁLENIA That´so sun Make-UP. Dámy, ktoré chcú zaujať alebo sa skrášliť, tak pre vás tu máme jedinečné FLITROVÉ TETOVANIE a GELOVÉ NECHTY. -TURBO SOLÁRIUM -SAMOOPAĽOVACÍ NÁSTREK -GELOVÉ NECHTY -FLITROVÉ TETOVANIE ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Solárium

Predstavujeme Vám naše vertikálne solárium, ktoré je známe nielen svojou kvalitou, vysokým opaľovacím výkonom, ale aj designom. Predstavujeme rýchle, rovnomerné a pohodlné opálenie. Perfektne sa opálite a nestrávite tam dlhšiu dobu ako 5-15 minút. Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach, ktoré nielen skvelo opaľujú, ale naviac, obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus. Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a ...

Služby

vertikálne solárium, nástrekové opaľovanie

Kraj na Slovensku: Košický kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Manikúra Manikúra, Solárium Solárium, Tetovanie, piercing Tetovanie, piercing
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Excluzívne solárne štúdio Ergoline

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Excluzívne solárne štúdio Ergoline. 2 x Vertikál, 1 x horizontál. Cena 70 min permanentky pre študentov - 14 € !!! Bežné permanentky za akciové ceny. 1 min opaľovania bez permantentky 0,30 € !!! Akceptujeme Sodexo lístky. Objednávky na tel: 0907 974 649 ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Solárium

Turbo soláriá 2 x vertikál 1 x horizontál + solárna kozmetika Solárne štúdio je pre Vás otvorené už od 7:00 hod (počas pracovného týždňa). Víkendy od 10:00 hod. Sme tu pre Vás aj cez sviatky a dni pracovného pokoja. ...

Služby

horizontálne solárium, vertikálne solárium

Kraj na Slovensku: Košický kraj
Ponúkané služby: Solárium Solárium
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1
...

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy