Zábaly - Trenčiansky kraj: Centrá krásy a zdravia

Zábaly

Počet centier krásy a zdravia: 5

Masérsky salón Meridián

 

Masérsky salón Meridián poskytuje služby v oblasti zdravia a relaxu. Klasická masáž, reflexná masáž chodidiel, anticelulitídna masáž, lymfodrenáž, masáž zameraná na chudnutie a zoštíhlenie postavy, thajská masáž, masáž horúcimi bylinnými pečaťami, detoxikačné metódy a iné. Čoskoro v ponuke aj akupunktúra a poradenstvo v oblasti životosprávy.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trenčiansky kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

SAUNA TRENČÍN

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Sauna v Trenčíne. Možnosť rezervácie max 6 osôb.Za príplatok súkromie.Aktuálna akcia sauna+masáž=11,62eur. Ponúkame možnosť uzavretej spoločnosti aj mimo prevádzkových hodin-rezervacia na 0911 251 098. Možnosť zakúpenia permanentky alebo darčekovej poukážky.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trenčiansky kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Sauna Sauna, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

MASÁŽE-Športová hala Trenčín

 

Poskytujem niekoľko druhov masáží: -klasická masáž -reflexná masáž chodidiel -reflexná-segmentová masáž -reflexné uvoľňovanie krčnej chrbtice -reflexná masáž zón lymfatickeho systému -medová detoxikačná masáž -bankovanie suchá vákuová masáž -akupresúra čínska tlaková masáž+moxovanie -BODY BASIC-zoštíhľovacia masáž -peelig -škoricové zábaly -rašelinové zábaly -liečba svetlom bioptron lampa ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trenčiansky kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Bellas relax studio

 

formovanie postavy, chudnutie, odstraňovanie celulitídy za pomoci najmodernejších technológií- prístrojov Bodyter a Presor. kozmetické služby- fotoomladenie, fotodepilácia, neinvazívna mezoterapia, galvanic, dezinkrustácia, ozón. ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trenčiansky kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Zábaly Zábaly, Masáže Masáže
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Kozmetický salón Soňa Z. Prievidza

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Kozmetický salón Soňa Z. Prievidza

Kozmetický salón poskytuje služby svojim klientkam ale aj klientom od roku 1995. Od otvorenia prevádzky je našou ambíciou patriť medzi najlepšie salóny v regióne. Od poskytovania základného ošetrenia sme časom rozširovali ponuku o špeciálne ošetrenia (Lasocare, SkinLine, Pepita, atď). Stále pozorne sledujeme nové trendy a to najlešie sa snažíme aplikovať v našich podmienkach. Na začiatku sa o to snažili dve kozmetičky, postupom času sa náš tím rozrástol o ďalšie dve, takže v súčasnosti sa o... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Zábaly

Parafangové anticelulitídové zábaly Vhodné pre zákazníčky, ktoré chcú riešiť problém s ochabnutou pokožkou tela a celulitídou. Parafangové zábaly je vhodné spojiť s masážou Gatineau. Po tejto masáži sa na problémové partie nanášajú špeciálne séra, ktoré napomáhajú odplavovať toxíny, zlepšujú krvný obeh a majú odvodňujúci účinok. Po zapracovaní séra sa aplikuje parafangová hmota ktorá sa skladá z parafínu a morských rias. ...

Služby

parafangový zábal

Kraj na Slovensku: Trenčiansky kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Solárium Solárium, Tetovanie, piercing Tetovanie, piercing, Zábaly Zábaly, Masáže Masáže
Hodnotenia a komentáre: 3 komentáre

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy