Andrea Gažo - Hamied Želiezovce

Hodnotenie: 3/10

Sme pomerne mladá ale ambiciózna firma, ktorá sa zaoberá veľkoobchodnou distribúciou výrobkov tradičnej čínskej a indickej medicíny a tiež aj maloobchodným predajom týchto výrobkov. Zaoberáme sa aj distribúciou profesionálnych lehátok pre masérov.

*** Pridaj hodnotenie/komentár k centru krásy a zdravia ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Andrea Gažo - Hamied
Ľ. Štúra 11
93701 Želiezovce

telefón Telefón:

+421 905 921469
+421 903 766037

email Email:

info@hamied.sk

web Web:

www.hamied.sk

Služby: Masáže Masáže
Lokalita: Nitriansky kraj

Pohľad z vtáčej perspektívy

 

Masáže

 

Masáže

Reflexná masáž chodidiel: Reflexológia, tak ako mnohé iné orientálne druhy liečby, sa týka prevažne energie a blokovania energie či uvedenia do rovnováhy určitého systému v čase choroby alebo "ne-zdravia". Je to liečenie, ktoré funguje na báze tejto energie pomocou stimulovania určitých oblastí rúk a nôh. Sú to reflexné oblasti a zodpovedajú každej časti tela vrátane orgánov a žliaz. Vzťah medzi týmito oblasťami a časťami tela je predmetom teórie zón.

Celotelová masáž: Masáž patrí medzi najstaršie liečebné prostriedky. Vyvoláva v tele miestnu, celkovú alebo vzdialenú reakciu. Miestny účinok sa prejavuje na koži, šľachách, v kĺbových puzdrách, v krvnom riečisku, lymfatickom systéme i v periférnom nervovom systéme. Jednotlivé hmaty, ich priebeh a hĺbka prieniku vyvolávajú reakciu v tkanivách. Celkový účinok sa dosahuje na základe miestneho účinku a to zlepšením prietoku krvi na periférii. Urýchlenie toku žilovej krvi sa priaznivo prejaví na činnosti srdca. Nastáva prekrvenie telových orgánov, zlepšuje sa výmena kyslíka a oxidu uhličitého v pľúcach, ako aj vnútorné dýchanie a termoregulačné procesy. Vzdialené účinky sú sprostredfkované prevažne reflexne.

Harmonizačná masáž - SHIATSU: Prispieva k celkovému uvoľneniu, k zmierneniu napätia v každodennom živote, k zvýšeniu životnej pohody a k zníženiu náchylnosti na choroby. Používa sa aj na liečbu mnohých civilizačných chorôb. SHIATSU masáž harmonizuje plynulý tok energie v tele, posiľňuje myseľ a imunitný systém a tak podporuje samoliečebné či regeneračné procesy v tele aj duši.

Medová masáž: Takáto forma masáže je veľmi dôležitým prostriedkom ľudového liečiteľstva, ktoré pôsobí veľmi účinne proti rozvinutým chorobám, hodí sa však i k zvládnutiu stavu stresu, chronických chorôb, opotrebovaniu vekom a nezdravému spôsobu života.

Bankovanie: Liečba bankami sa používala v Číne po celé tisícročia. Bankovanie reguluje tok čchi (energie) a krvi. Podtlakom napomáha k vysaniu škodlivých látok (vietor, chlad, vlhko a teplo) na povrch pokožky a k ich vylúčeniu. Naviac rozhýbava čchi a krv a otvára kožné póry, čím dochádza k eliminácii škodlivých faktorov kože. Liečba bankami má dvojitý účinok: všeobecný (prečistenie krvi, zlepšenie jej obehu, regulácia a zdokonalenie funkcií autonómneho nervového systému...) a miestny (odstránenie bolesti, uvoľnenie stuhnutých svalov a kĺbov....)

Prehľad služieb

  • masáž chrbta
  • masáž nôh/chodidiel
  • masáž rúk
  • masáž šije
  • klasická masáž
  • reflexná masáž
  • banková masáž
  • medová masáž
  • japonská masáž shiatsu

Cenník:

Aktuálny cenník si overte v centre krásy a zdravia!

Otváracie hodiny:

Aktuálne otváracie hodiny si overte v centre krásy a zdravia!

Pridaj hodnotenie a komentár k centru krásy a zdravia


*

*

*
Kontrola

Odporúčame pozrieť aj tieto centrá krásy a zdravia:

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy