Bzk tattoo studio Bratislava

Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10Hodnotenie: 10/10

Bzk tattoo studio Bratislava

Naše tetovacie štúdio vzniklo v novembri 2005 v Bratislave na pavlači vo dvore domu na Radlinského ul.39. Vo firme sme dvaja chaloši: Hulo (staranie o všetko...) a Jaro (tetovač). Skúsenosti s tetovaním má Jaro, už z iného tetovacieho štúdia z centra Bratislavy, kde pracoval skoro 3 roky. Jaro je aj skvelý maliar, čo je samozrejme veľmi pozitívne pre štúdio, kde sa často stretávame s požiadavkou nakresliť niečo originálne, napodobniť prípadne prerobiť inú kresbu. V tomto je naše tetovacie štúdio vlastne dosť špecifické. Od januára 2007 pripudol piercer Braňo. Má 3 ročne skúsenosti z iných piercingových salonóv a venuje sa piercingu naplno a na profesionálnej úrovni. Pozívame vás na návštevu, kde v pohodovej atmosfére môžeme prekonzultovať vaše budúce tetovanie či piercing. Už len prísť.

*** Pridaj hodnotenie/komentár k centru krásy a zdravia ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Bzk tattoo studio
Ul. Radlinského 39
820 09 Bratislava

telefón Telefón:

0902 699 599

email Email:

hulivander@gmail.com

web Web:

www.bzktattoo.sk

mapa Mapa:

Pozri mapu

Fotografie:

Bzk tattoo studio Bratislava
Bzk tattoo studio Bratislava
Bzk tattoo studio Bratislava
 

Služby: Tetovanie, piercing Tetovanie, piercing
Lokalita: Bratislavský kraj

Pohľad z vtáčej perspektívy

 

Tetovanie, piercing

 

Tetovanie, piercing

Tetovania sa netreba báť. Netreba sa báť ani tetovača, ani bolesti. Na čo si treba dávať pozor a dobre si rozmyslieť je motív, ktorý sa stane na celý život súčasťou Vášho tela.

Piercingu sa venujem asi 5 rokov. Najskôr som začal prepichovať kamarátom uši ,postupne sa učil ako sa "robia "daľšie časti tela .Už od 18tich rokov som držiteľom oficiálnej kvalifikácie na vykonávanie piercingu. Neskor som začal pracovať v profesionálnom štúdiu. BZK je tretie štúdio v ktorom pracujem,takže sa dá povedať že "profesionálnemu" piercingu sa venujem 3-4 roky.

O dredy sa v BZK štúdiu stará Katka. Je tiež ako každý v štúdiu známa svojou šikovnosťou a rýchlosťou. Momentálne je už aj u nás Slovensku dredové boom, tak kľudne, keď chcete mať šnúrkovité alebo klobásovité dredíky, treba nám zavolať, alebo nás navštíviť. Prekonzultujeme a prípadne hneď povieme aj cenu, ktorá záleží od trvania roboty. Tá závisí od vašich vláskov (dĺžka, kvalita, hustota). Potom je dobré raz za 4 mesiace prísť na pol hodinku na úpravu. Tak ak ste sa rozhodli, nech sa páči...

Prehľad služieb

  • umelecké tetovanie
  • bodypiercing

Cenník:

  • Tetovanie – cena závisí od zložitosti a veľkosti tetovania
  • Piercing – náušnica + 400,- za prepych
  • Dredy – 600,- SK hodina

Aktuálny cenník si overte v centre krásy a zdravia!

Otváracie hodiny:

Aktuálne otváracie hodiny si overte v centre krásy a zdravia!

Pridaj hodnotenie a komentár k centru krásy a zdravia


*

*

*
Kontrola

Hodnotenie: Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10Hodnotenie 10/10 10 bodov
Kvalitni a levne

Pridané 9. decembra 2009 | Martin Dyskant

Odporúčame pozrieť aj tieto centrá krásy a zdravia:

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy