Wellness - Trnavský kraj: Centrá krásy a zdravia

Wellness

Počet centier krásy a zdravia: 8

pedikúra Renáta

 

medicinálna pedikúra mokrá pedikúra suchá pedikúra ošetrenie zarastených nechtov, špony na zarastené nechty,ošetrenie kurích ôk,otlakov, mozolov, gelová modeláž, lakovanie , francúzske lakovanie, reflexná masáž, parafín,peeling,nechtová protetika, odborné poradenstvo... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trnavský kraj
Ponúkané služby: Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Manikúra-Pedikúra Rena

Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10Hodnotenie: 9/10

Ponúkam Vám mokrú, suchú (prístrojovú)pedikúru bez skalpelu. Klasická a japonská manikúra.Lakovanie,lakovanie zdobením,Gél-lak. Masáže rúk a nôh.Peeling ,Parafín, masky na ruky a nohy. Nechtové špony na zarastené nechty. ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trnavský kraj
Ponúkané služby: Manikúra Manikúra, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness
Hodnotenia a komentáre: 5 komentárov

štúdio ATTRACTIVE BODY

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Štúdio krásy, zdravia a relaxu, v ktorom poskytujeme nadštandartné luxusné ošetrenia tváre i tela.. ... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Wellness

V našom štúdiu ponúkame wellness procedúry – WELLNESS voľne znamená „byť v pohode“, „byť schopný zvládať životné nástrahy..“ Wellness je hľadanie cesty, ako sa cítiť dobre dnes, zajtra, aj v starobe, mať príjemný a spokojný život. Wellness procedúry pôsobia na človeka ako elixír života, pretože účinné zložky produktov sú v dokonalom súzvuku s potrebami kože a tela. Ich úlohou je: - ozdravovanie, napomáhanie obnove funkcii organizmu, - mineralizácia, detoxikácia a vitalizácia - ...

Kraj na Slovensku: Trnavský kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Kozmetika Kozmetika, Masáže Masáže, Zábaly Zábaly, Wellness Wellness
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Doktor ryba -Raffesberg

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Doktor ryba -Raffesberg

Sanatorium specializovane na ichtyoterapiu,garra rufa ,kozmetika,psychomotorika,dusevna hygiena. Jedine sanatorium s preukazatelnymi referenciami a dlhorocnymi skusenostami.Jedine sanatorium s certifikatom.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Trnavský kraj
Ponúkané služby: Kozmetika Kozmetika, Manikúra Manikúra, Pedikúra Pedikúra, Wellness Wellness
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

"Charme"

Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10Hodnotenie: 8/10

Ponúkam kompletné kozmetické služby(čistenie pleti, masáže,líčenie,lepenie trs,depilácie,trvalá na riasy,trblietavé tetovanie,...)a ošetrenie rúk(japonská manikúra,gelové nechty,parafínové zábale,manikúra,lakovanie i zdobenie nechtov..) a veľa veľa iného... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

<<
<
1

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy