Sauna centrum Heinola

 

Sauna centrum Heinola

Túžite po oddychu, chcete omladnúť, zbaviť sa stresu, posilniť si imunitu a vyhnať z tela toxíny? Pravidelné saunovanie je jedna z najlepších investícií pre zdravie vo Vašom živote.

Sauna Centrum Heinola nadväzuje na tradíciu sauny Heinola postavenej v roku 1973, ktorá hostila v roku 1982 účastníkov VIII. medzinárodného kongresu sauny, ktorý sa konal v Piešťanoch.

Sauna Centrum, ktoré sa nachádza v tichom prostredí plnom zelene, ponúka v moderne zrekonštruovaných priestoroch 4 druhy sáun a masáže. K dispozícii sú priestranné odpočinkové priestory, vonkajší ochladzovací bazén s možnosťou oddychu v záhrade.

*** Pridaj hodnotenie/komentár k centru krásy a zdravia ***

Kontaktné údaje:

adresa Adresa:

Sauna centrum Heinola
Odborárska 5
921 01 Piešťany

telefón Telefón:

0915 555 656

email Email:

info@heinola.sk

web Web:

www.heinola.sk

Fotografie:

Sauna centrum Heinola
Sauna centrum Heinola
 

Služby: Masáže Masáže, Sauna Sauna
Lokalita: Trnavský kraj

Pohľad z vtáčej perspektívy

 

Masáže

 

Masáže

Klasická - patrí medzi najstaršie liečebné metódy. Jej cieľom je priaznivo ovplyvniť zmeny vyvolané chorobou alebo námahou, posilniť zdravie a zvýšiť celkovú odolnosť organizmu. Masáž ovplyvňuje stav centrálnej nervovej sústavy, ktorá spätne pôsobí na periférne orgány a ich funkciu.

Manuálna lymfodrenáž - jedná sa o veľmi jemnú masáž, pozostávajúcu z pomalých pohybov. Pomocou tejto metód sa z tela odplavuje prebytočná tekutina a odpadové látky, čím sa organizmus detoxikuje a posilňuje sa imunitný systém. Pôsobí na úbytok tukových buniek a využíva sa na zmiernenie prejavov celulitídy.

Reflexná masáž chodidiel - túto liečebnú metódu už oddávna využívali čínsky lekári, ktorí tvrdili, že na chodidle sa premieta naše telo. Stimuláciou jednotlivých bodov na chodidle sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, čím je možné ho pozitívne ovplyvňovať.

Dosiahnutie čo najlepšieho účinku si však môže vyžiadovať absolvovanie niekoľkých masáží v pravidelných intervaloch. Pri masážach sa využívajú iba prírodné bylinné oleje z liečivých rastlín.

Prehľad služieb

 • masáž chrbta
 • masáž nôh/chodidiel
 • masáž šije

Cenník:

 • Klasická 1/2 hodinová 200,- Sk
 • Klasická hodinová 400,- Sk
 • Masáž chodidiel 200,- Sk
 • Lymfodrenáž 600,- Sk
 • Masáž tváre a dekoltu 250,- Sk
 • Aromaterapeutická masáž /1h/ 700,- Sk

Aktuálny cenník si overte v centre krásy a zdravia!

Otváracie hodiny:

Pondelok:zatvorené
Utorok:15:00 - 21:00
Streda:15:00 - 21:00
Štvrtok:18:00 - 21:00
Piatok:15:00 - 21:00
Sobota:15:00 - 21:00
Nedeľa:15:00 - 21:00

Aktuálne otváracie hodiny si overte v centre krásy a zdravia!

Sauna

 

Sauna

SUCHÁ SAUNA

Suchá sauna je hypertermická procedúra so striedaním tepelných podnetov. Má minimálnu vlhkosť a teplotou 100 až 110°C. Severské národy ju používajú dlhé stáročia na očistu, otužovanie a upevňovanie zdravia. Saunovaním možno dosiahnuť zníženie svalového napätia, zlepšenie rozsahu pohybov v kĺboch, svalovú a psychickú relaxáciu, zrýchlenie metabolizmu, zbavuje telo toxínov. Stimuluje systém žliaz s vnútorným vylučovaním a pozitívne ovplyvňuje imunitu - ovplyvnením niektorých mechanizmov protiinfekčnej obrany. Prináša úľavu v podobe dobrej nálady a ústupu opuchlín, bolesti kĺbov končatín a zmäkčenie stuhnutých a unavených svalov.

BYLINNÁ SAUNA

Ide o mierne teplú a vlhkú saunu, ktorá je súčasným trendom. Pri tomto type teplota v saune neprekračuje 75 - 80°C, súčasne je však udržiavaná vysoká relatívna vlhkosť vzduchu (do 70%). Vďaka tomu vlhká sauna eliminuje účinky suchej sauny (vysoká záťaž obehového systému, sťažené dýchanie horúceho vdzuchu, ...)

INFRA KABÍNA

vyhrievacia kabína, ktorá znamená evolúciu v oblasti relaxovania a možnosti regenerácie organizmu za využitia terapeutického efektu infračerveného žiarenia - IŽ.

Prehľad služieb

 • suchá fínska sauna
 • parná sauna
 • infrasauna

Cenník:

 • Jednorázový vstup 235,- Sk
 • Permanentka na 10 vstupov. 2000,-Sk
 • Deti do 12 rokov 100,-Sk
 • Dôchodcovia jednorázový vstup 200,- Sk
 • Dôchodcovia permanentka 10 vstupov 1700,- Sk

Aktuálny cenník si overte v centre krásy a zdravia!

Otváracie hodiny:

Pondelok:zatvorené
Utorok:15:00 - 21:00
Streda:15:00 - 21:00
Štvrtok:18:00 - 21:00
Piatok:15:00 - 21:00
Sobota:15:00 - 21:00
Nedeľa:15:00 - 21:00

Aktuálne otváracie hodiny si overte v centre krásy a zdravia!

Pridaj hodnotenie a komentár k centru krásy a zdravia


*

*

*
Kontrola

Odporúčame pozrieť aj tieto centrá krásy a zdravia:

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy