Sauna - Banskobystrický kraj: Centrá krásy a zdravia

Sauna

Počet centier krásy a zdravia: 4

Relax štúdio Erika

 

Ak hľadáte miesto, kde môžete zabudnúť na chvíľku na okolitý svet a venovať svojmu telu i mysli niekoľko minút, návštevu nášho relax štúdia určite neoľutujete. Klasická alebo infra sauna so svojimi blahodárnymi účinkami Vám pomôže odbúrať stres a prečistiť celý organizmus. Celkovú očistu dosiahnente vďaka detoxikácii - detoxikačnému kúpeľu nôh alebo rúk. Svaly zregenerujete i bolesti sa zbavíte vďaka širokej ponuke masáží. Určite Vám padne vhod i plávanie v 5 m baténe s protiprúdom. Na záver si... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Sauna

Klasická sauna blahodárne pôsobí na organizmus pri odporúčanej teplote 80 - 105*C Infra sauna vďaka infračervenému žiareniu prehrieva organizmus do hĺbky a účinne zbavuje človeka bolesti už pri teplote 40 - 60*C. Obe sauny majú priaznivé detoxikačné účinky. ...

Služby

suchá fínska sauna, infrasauna

Kraj na Slovensku: Banskobystrický kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Sauna Sauna, Wellness Wellness, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Fajn Club športové centrum

 

Fajn Club športové centrum

Fajnclub - priestor pre mňa plný športu : squash/ fitness/ masáže/ tenis/ sauna/ bazén/ skupinové cvičenia.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Sauna

Ak radi relaxujete v teple, ponúkame Vám fínsku saunu s kapacitou 4-5 osôb. ...

Kraj na Slovensku: Banskobystrický kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Sauna Sauna
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Akrim - Relaxačné štúdio

Hodnotenie: 5/10Hodnotenie: 5/10

Akrim - Relaxačné štúdio

Ku každému klientovy pristupujeme indivduálne komunikujeme s ním a snažíme sa spoločne vyriešiť svalové problémy a vynakladáme maximálnu snahu pre spokojnosť klienta či už ide o relaxačnú, športovu, alebo luxusnú masáž. U nás dostanete viacej ako kdekoľvek inde. Váša spokojnosť je naším potešením. Neváhajte a vyskúšajte naše služby a veríme že získame práve vás. Masírujeme vrcholových športovcov, masírujeme kancelárskych pracovníkov atd. a cheme aj vás. Ponúkame: Klasickú a športovú... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Sauna

V infrasaune sa 80% tepla vyžarovaného prostredníctvom infračervených lúčov (IV) koncentruje priamo v tele, zatiaľ čo v klasickej saune je to len 20%. Teplota v kabíne sauny dosahuje 35-55 C°, čo predstavuje pre srdce menšiu záťaž, vdychovaný vzduch nepáli a nakoľko vniká hlboko pod epitelovú vrstvu kože, môže byť toto teplo až 300 krát účinnejšie, než ako je tomu v prípade klasickej sauny. Ako funguje infrasauna? Teplo slnka, ohrievacích telies a všetkých vecí vyžarujúcich teplo sa k nám ...

Služby

infrasauna

Kraj na Slovensku: Banskobystrický kraj
Ponúkané služby: Masáže Masáže, Sauna Sauna, Zábaly Zábaly
Hodnotenia a komentáre: žiadne. Pridaj hodnotenie!

Sauna - Štiavničky

Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10Hodnotenie: 7/10

Sauna - Štiavničky

Interiér sauny je pravidelne aromatizovaný eukalyptovým olejom. K exteriérom sauny patrí aj bazén kde v lete je teplo a v zime zima. Samozrejmosťou je aj malé fitness a kozmetický salón. To všetko v priestoroch sauny.... Všetky údaje o centre krásy a zdravia!

Kraj na Slovensku: Banskobystrický kraj
Ponúkané služby: Sauna Sauna, Masáže Masáže, Solárium Solárium
Hodnotenia a komentáre: 1 komentár

<<
<
1
>
>>

Vyhľadávanie

  

Najnovšie centrá

Čerstvé správy